Novinky Kawasaki 2019

Tak pozor: Představujeme novinky od Kawasaki

Sezóna 2019 má zelenou, konečně!

Slavná japonská značka s novinkami opravdu nešetří, přesvědčte se sami. Z aktuálního moto menu si vybere každý, zkušený jezdec i talentovaný zelenáč. Kawasaki nabízí stroje pro technologické maniaky i milovníky retra – prostě pro všechny motorkáře. Takže i pro tebe!

Ninja 125 – tvoje startovací mašina

Konečně Kawasaki, kterou je možné řídit od 16 let!

Stopětadvacítka, ale pořád je to Ninja! V maximálních otáčkách dosahuje výkon 15 koní, ale už ve středních otáčkách dokáže překvapit a ostře vyrazit vpřed. Design inspirován Kawasaki Racing Teamem ze závodní ZX-10RR. Kdo by se nechtěl už v 16-ti letech cítit jako Jonathan Rea!

Versys 1000 SE kompletně předělaná a nabitá technologiemi

Nejrychlejší elektronický podvozek na trhu!

Ať jedete sami nebo ve dvou, za roh nebo kolem světa. Elektronický podvozek, konektivita se smartphonem, přísvit do zatáček... a spousta dalších vychytávek již v základní verzi! Versys 1000 nabízí maximální jízdní požitek na jakékoli cestě a za všech okolností.

W800 street/café – ikony jsou zpátky!

Moderní stroje v retro kabátě

W800 STREET a W800 CAFE mají legendární vertikální hřídelový motor. I když obě klasiky připomínají své slavné předchůdce, přepracováno a vylepšeno na nich bylo takřka vše, takže koukáte na moderní stroje s kultovním vzhledem. Tak street nebo kafíčko?

Z900 – rafinovaně surová a krásná

Nejvýkonnější stroj za super peníze!

Oslavte znovuzrození slavného jména Z900. Ostrý SuperNaked je zaměřený na jezdce a nabízí excelentní poměr výkonu, ovladatelnosti a ceny. Trubkový Trellis rám obsahuje řadový čtyřválec. Design a jízdní možnosti odráží surovost, kterou mohou zažít jen jezdci "Zetkových" modelů. Kawasaki Z900 je zkrátka surová bestie, ale rafinovaně surová a krásná!

Z400 – zrozen na ulici, inspirován okruhem

Dvouválcový motor s velkým výkonem!

Z400 je oblečená tak, jak se patří na Kawasaki SuperNaked - v ostrém Z stylu. Svoji konkurenci drtí dvouválcovým motorem s velkým výkonem. Krouticí moment dokonce narostl ve srovnání s předchůdcem Z300 o 40%. Díky svým perfektním jízdním vlastnostem a dokonalé ovladatelnosti je to partner jak do městského provozu, tak na delší cesty mimo něj.

Ninja 400 SE –  Airbrush přímo z výroby

Inspirovaná Supersportem Ninja H2!

První stroj na světě, který má přímo z výroby Airbrush na bočních kapotách! Ninja 400 vás osloví v ostrém Ninja stylu, jak se patří na pořádnou Kawasaki Supersport. Dech beroucí vzhled byl odjakživa silnou stránkou modelů Ninja - nová Ninja 400 se inspirovala futuristickým stylem legendární Ninja H2 a je to poznat!

Prohlédněte si všechny novinky 2019

Značka Kawasaki pro vás připravila spoustu novinek.Prohlédněte si všechny nové stroje a nové designy. Nudit se určitě nebudete. Tak se mrkněte na stránkách Rimota.

Kawasaki? Máme!

Kawasaki a Rimoto zkrátka patří k sobě. Prohlédněte si kompletní nabídku od japonské značky. V Rimotu najdete starší modely i naprosté novinky. Tak se stavte!