31.1.2017 - PŘIJMEME POSILU DO TEAMU!

Hledáme prodejce motocyklů do moto prodejny s dlouholetou působností. Požadujeme: absolutní samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, řidičské oprávnění A a B, zájem o motorismus. 

---

2.11. 2016 - Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZAVŘENO!

Vážení zákazníci,

přijaté objednávky v období od 4.11. do 13.11. 2016 budou vyřízené v týdnu od 14.11. 2016. Z technický důvodů bude prodejna uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

Team Rimoto Třebíč

---

22.8.2016 - MAXISKÚTRY KENTOYA s úvěrem bez rizika s nulovým úrokem!

akce kentoya

8.3. 2016 - RIMOTO SE JIŽ OD BŘEZNA PŘIBLÍŽÍ SVÝM ZÁKAZNÍKŮM

Motocykloví nadšenci pozor, váš čas se totiž mílovými kroky blíží. A toho si je dobře vědom i největší prodejce motocyklů a kompletního doplňkového sortimentu v širokém okolí, třebíčská firma Rimoto. Ta se nyní rozhodla přiblížit se veřejnosti a už brzy se přestěhuje z Račerovické ulice do areálu bývalé prodejny fordů na Spojovací ulici. „Našim zákazníkům chceme nabídnout reprezentativní příjemné prostředí se showroomem, kde chceme vystavit americké krásky Indian a Victory,“ zmínil klenoty svého obchodu jeho majitel Martin Rigó.

V nově vybudovaném obchodě Rimoto, který leží mezi největšími nákupními centry v jižní části Třebíče, probíhaly v únoru stavební práce, na začátku března už chce otevřít své brány zákazníkům. Majitel firmy chce i v nových prostorách na Spojovací ulici nabízet stejně profesionální služby, jako doposud na opačném konci města, navíc hodlá přijít s několika inovacemi. „Naše společnost se rozhodla rozšířit nabídku americké značky Polaris, jejíž modely budou k vidění i v nových prostorách naší prodejny.“ Polaris nabízí mimo jiné i stále oblíbenější pracovní verze strojů Ranger. Ty jsou dvoj i čtyřmístné, s volantem a dají se vybavit i střechou, dveřmi, ochranným rámem, oknem, navijákem a dalšími doplňky,“... říká Rigó, který na stránkách www.rimoto.cz provozuje i bohatě zásobený eshop.

Samozřejmostí pak zůstává opravdu široká nabídka skútrů, ale i kompletního sortimentu pro motorkáře. „Myslím, že v nabídce skútrů a vybavení pro jezdce jsme hodně silní. Nabízíme totiž pestrou škálu zboží od ponožek až po helmy, šátky, boty a vše, co s motorkami souvisí,“ tvrdí Rigó, který v Praze provozuje i obchod MR43, který se zaměřuje na prodej exklusivních motocyklů. „Rozhodli jsme se část našeho pražského sortimentu přinést sem do Třebíče, protože věříme, že i tady si klientelu můžeme najít.“ ̈

V novém obchodě Rimoto na Spojovací ulici bude skladem na 40 strojů, z nichž největší část je zastoupena skútry. Cena těch nejoblíbenějších o objemu 125 ccm startuje na 27.990 korunách, stále oblíbenější čtyřkolky lze pořídit už pod hranicí 120.000 korun. A jelikož Martin Rigó chce svým zákazníkům nabídnout komplexní služby, plánuje v novém areálu Rimoto rozšíření servisních služeb.

---

30.11. 2015 - OTEVŘENÉ SOBOTY AŽ DO VÁNOC!

Vážení zákazníci,

máme tu adventní čas, a proto jsme se rozhodli zpříjemnit Vám vánoční nákupní maraton sobotním prodejem. Každou adventní sobotu pro Vás bude naše prodejna otevřena v čase od 8:30 do 11:00. Tak vzhůru pro motorkářskou nadílku :)


19.11.2015 - ROZDÁVÁME DÁRKY!

Vážení zákazníci,

i u nás rozdáváme dárky! Při každé objednávce nad  1 000,- dostáváte automaticky balíček luxusní kosmetiky S100 v podobě čističe hledí a utěrky z mikrovlákna v hodnotě 311,-. Veselé Vánoce :)
Podrobnosti o produktu zde...13.10.2015 - PLATBA KARTOU ON-LINE


Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás pohodlnější průběh celé objednávky v podobě rychlé platby kartou on-line. Tímto se urychlí celý proces objednávky a zboží budete mít v co nejkratším termínu doma!

platba kartou

5.10.2015 - PŘEDVÁDÉCÍ JÍZDY NA LEGENDÁRNÍCH INDIÁNECH

I loučení může být zábavou! S ukončením sezóny Vás tímto zveme na předváděcí jízdy legendárních motocyklů značky Indian. Osedlané jsou modely Indian Scout a Indian Chief!

K hodinové jízdě na těchto proslulých mašinách budete potřebovat dva doklady totožnosti (platný řidičský průkaz a občanský průkaz). Před jízdou skládáme jako vždy vratnou kauci ve výši 20 000 Kč. A teď už jen maličkost v podobě REZERVACE termínu a modelu telefonicky či písemně na níže uvedených kontaktech.

Těšíme se na Vás a přejeme nezapomenutelný zážitek s Indiánem :)

Tel.: 774 665 903
Email.: info@rimoto.cz


---

28.8.2015 - KENTOYA HAMMER II

Začátkem měsíce září naskladňujeme model Hammer II, kde bude maloobchodní cena 29.990 Kč. Model Hammer II se od modelu Hammer liší hlavně motorem, kde je použit jiný typ motoru a má výkon 6,9 kW. Dále je model větší - delší - a nabízíme k němu za příplatek 990 Kč i plexisklo. Tento model nebude mít standardně namontovány umělohmotné kryty rukou, ale bude je možné nabídnout za příplatek 490 Kč. 

Hammer II

---

1.6.2015 - POŠTOVNÉ ZDARMA PO CELÉ ČR

Vážení zákazníci, při objednávce v jakékoliv hodnotě neplatíte poštovné v rámci celé ČR!
---

11.4. 2015 - SEZÓNU JSME ZAHÁJILI NA INDIANOVI

O zážitcíh z testovací jízdy Indian JIHLAVSKÉ MOTOCYKLOVÉ SPOLEČNOSTI se dočtete zde...


---
25.3. 2015 - PŘEDVÁDĚCÍ JÍZDY INDIAN

Přátelé motorkáři,

letošní sezónu zahajujeme na jedné z nejstarších motocyklových značek na světě! Jedinečná příležitost, jak se seznámit s technicky dokonalými a hrdými pokračovateli legendy s indiánem ve znaku.
Předváděcí jízdy vypuknou 3.4.2015 od 8.00h a končí 10.4.2015!
Zájemci se, prosím, objednávejte na e-mail info@rimoto.cz, případně na telefonu 774 665 903.
indian rimoto

---