RIMOTO – oficiální dealer značky KAWASAKI

Všichni milovníci motorek POZOR! Třebíčská firma RIMOTO se stala oficiálním dealerem značky KAWASAKI. Oblíbené motorky si můžete prohlédnout a pochopitelně i vyzkoušet v nově zrekonstruované prodejně na Spojovací ulici. Takže komu legendární japonské motorky nedávají spát a chce se s nimi trochu pomazlit, ať vyrazí do Třebíče. Těšíme se na vás každý den, včetně soboty a neděle.

Na prodejně máme skladem osm motorek značky KAWASAKI a další stroje vám umíme ukázat do dvou dnů – klidně se podívejte i na oficiální stránky značky Kawasaki. Ať už uvažujete nad pořízením jakéhokoli modelu od Kawasaki, obraťte se na nás – vyjdeme vám maximálně vstříc.

Dáváte přednost silným strojům? Pak by vás měly zaujmout tyto motorky: KAWASAKI Ninja ZX-10R nebo KAWASAKI Ninja ZX-6R 636 KRT Edition . Nebo preferujete jízdu i mimo silnici? Tak se podívejte na KAWASAKI Versys 1000 Grand Tourer nebo letošní novinku živou a mrštnou KAWASAKI Z900.

Testovací jízdy s KAWASAKI

Novou Kawu si můžete vyzkoušet i v případě, že jenom potřebujete opravit svoji motorku. Pokud si necháte opravit motocykl jakékoli značky, po dobu opravy vám půjčíme předváděcí Kawasaki zadarmo! Takže místo nářku, že venku svítí sluníčko a vy máte zrovna mašinu v opravě, si můžete vyzkoušet a vychutnat naše předváděčky Kawasaki Z900 a Versys 650.

Ale pozor! Jízda na KAWASAKI může být prudce návyková. Takže se rovnou stavte do třebíčské prodejny RIMOTO, třeba na KÁWU. Sezóna začíná a v RIMOTU pěkně zostra!

kawasaki z900

kawasaki versys 650